Zamkną basen

24 sierpień 2016
(1 głos)
Autor: 

Żeby było czysto i bezpiecznie na kilka dni basen przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze zostanie zamknięty.

Jak informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze w dniach od 1 do 10 września nastąpi postój technologiczny. Kilkudniowe prace związane z renowacją obiektu i wyłączenie go z użytkowania ma miejsce co roku po wakacjach. Basen jest jedną z największych atrakcji w okolicy i codziennie odwiedza go kilka tysięcy osób. Zarówno juniorzy jak seniorzy chętnie spędzają tam wolny czas korzystając z hydromasaży, zjeżdzalni czy balona wodnego.

Basen zostanie uruchomiony ponownie 11 września o godz. 7:00.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.