Zakończenie wakacji w Sulechowie

30 sierpień 2016
(0 głosów)
Autor: 
Pixabay

Sulechowski Dom kultury przez całe wakacje dbał o to, żeby zarówno dzieci jak i dorośli się nie nudzili. Nie inaczej będzie 31 sierpnia.

- Na zakończenie wakacji przygotowaliśmy atrakcje dla Sulechowian, którzy chętnie korzystają z tego co im oferujemy - mówi Tomasz Furtak dyrektor Domu Kultury w Sulechowie. Na początek o godz. 16.00 spotkanie Klubu Gier Planszowych, a po nim plenerowy pokaz filmu "Robin Hood - czwarta strzała" o godz. 21.00. Pokaz filmu odbędzie się w klimatycznym miejscu, Zaułku przy Zborze, wstęp bezpłatny. 

sdk robin hood plakat

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.