Winobraniowe przygotowania (ZDJĘCIA)

01 wrzesień 2016
(0 głosów)
Autor: 

W sobotę w Zielonej Górze rusza największa miejska impreza – Winobranie, a na deptaku już widać intensywne  przygotowania do święta wina.

Girlandy, kolorowe lampki i ozdoby o kształcie winorośli. Na zielonogórskim deptaku trwają przygotowania do Winobrania.

Przy ratuszu stanęła scena winobraniowa, a wokół już są postawione drewniane budki, w których swoje produkty sprzedawać będą winiarze oraz lokalni rękodzielnicy.

Na placu Bohaterów oraz przy Centrum widać już jak rozkładane są karuzele i wesołe miasteczko.

Uważajcie na drogach, bo choć Winobranie startuje dopiero jutro, to już dziś jest spory tłok na ulicach.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.