MZK na Winobranie

02 wrzesień 2016
(1 głos)
Autor: 

Winobranie przeorganizowało ruch w Zielonej Górze. Miejska impreza wpłynie także na rozkład jazdy autobusów MZK.

Jak co roku organizatorzy Winobrania apelują, aby zostawić samochód na parkingu i przesiąść się do komunikacji miejskiej. Oznacza to, że w autobusach MZK może się pojawić więcej pasażerów.

Zmiany czekają głównie autobusy kursujące do centrum miasta:

- Przede wszystkim na zmianę w rozkładzie jazdy wpłynie zamknięcie u. Bohaterów Westerplatte 3 września, kiedy odbywał się będzie Bieg Bachusa. Prosimy pasażerów, żeby zwrócili szczególną uwagę na komunikaty na przystankach oraz na naszej stronie internetowej – mówiła Barbara Langner dyrektor Miejskiego zakładu Komunikacji w Zielonej Górze.

W najbliższą sobotę 3 września między godzina 10:00 a 14:30 autobusy, które jeżdża na trasie Westerplatte-Wojska Polskiego pojadą objazdem przez ul. Wandy, Zamkową, Batorego i Dworcową, a  autobusy jadące w kierunku u. Batorego pojadą przez ul. Ułańską, Dworcową i dalej Batorego.

Szczegółowe informacje o zmianach w rozkładzie autobusów znajdują się na zrtonie internetowej zielonogórskiego MZK.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.