Marszałek dziękuje Owsiakowi

05 wrzesień 2016
(0 głosów)
Autor: 

Marszałek województwa lubuskiego Elżbieta Polak dziękuje Jurkowi Owisiakowi za festiwal wolności, równości i tolerancji - Woodstock 2016.

Dziękuję, Jurku, że w najbardziej tolerancyjnym i otwartym regionie w Polsce – czyli w Lubuskiem – odbywa się Przystanek Woodstock, który jest symbolem tych wartości. Żadne zakazy, rygorystyczne obostrzenia czy nakazy tego nie zmienią – czytamy w liście marszałek Elżbiety Polak, która tymi słowami wspiera Jurka Owsiaka. Marszałek w swoim liście podkreśla, że Przystanek Woodstock to nie tylko najpiękniejszy, ale także najbezpieczniejszy festiwal na świecie.

Marszałek odnosi się także do zarzutów pod adresem organizatorów Przystanku Woodstock, mówiących o nieprzestrzeganiu procedur bezpieczeństwa podczas imprezy. - Nie sądziłam, że po tym, co pokazał Jurek Owsiak na tegorocznym Przystanku, ktoś będzie jeszcze doszukiwał się uchybień. Profesjonalnie, bezpiecznie, pięknie - jak zresztą każdego roku, to też źle. Czyli jak pisał ks. Jan Twardowski: "W życiu musi być dobrze i niedobrze, bo jak jest tylko dobrze, to niedobrze". Wspieram Jurka od Żar po Kostrzyn i nie oddamy najpiękniejszego festiwalu świata! - mówi marszałek.

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.