Dokąd chcemy polecieć?

17 wrzesień 2016
(0 głosów)
Autor: 

Dokąd Lubuszanie chcieliby latać? Norwegia, Włochy, Hiszpania, a może Kraków lub Rzeszów? Urząd Marszałkowski przygotował ankietę, w której pyta dokąd chcielibyśmy polecieć z lotniska w Babimoście.

Za kilka miesięcy kończy się umowa Województwa Lubuskiego z Przedsiębiorstwem Państwowe Porty Lotnicze, zarządcą lotniska i spółką SprintAir - przewoźnikiem, realizującym loty z Babimostu. W związku z tym zarząd województwa postanowił zapytać samych Lubuszan dokąd chcieliby latać, i przygotował ankietę.

- Ankieta dotyczy nowych, potencjalnych kierunków latania z Portu Lotniczego Zielona Góra/Babimost. Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie wskazać czy i jakie połączenie z wymienionych w ankiecie będzie można realizować w weekendy. W pierwszej kolejności chcemy poznać preferencje Lubuszan co do destynacji. Przy ustalaniu nowej siatki połączeń będą brane pod uwagę również połączenia weekendowe. - mówi Zdzisław Smoła dyrektor Departamentu Infrastruktury i Komunikacji.

Ankieta dostępna jest tylko w formie elektronicznej. Nie ma możliwości udzielenia odpowiedzi pisemnie, w formie papierowej. Link do ankiety można znaleźć m.in. na stronie województwa lubuskiego oraz lotniska w Babimoście. Wystarczy kliknąć na link i odpowiedzieć na pięć pytań. Można oddać udzielić max. trzech odpowiedzi w jednym pytaniu.

Ankieta będzie aktywna do 30 września br. Wyniki przedstawione zostaną na początku października.

- Wyniki ankiety pozwolą określić preferowane kierunki podróży lotniczych i zostaną wykorzystane do planowania działań zmierzających do rozwoju Portu Lotniczego Zielona Góra/Babimost. Ułatwią również rozmowy z przewoźnikami lotniczymi. Ankieta da nam także zwrotną informację nt. zainteresowania czytelników działalnością i przyszłością lotniska w Babimoście, a zebrane opinie i komentarze pozwolą na wyeliminowanie błędów i poprawę wizerunku lotniska. Tego typu ankiety przeprowadzane są regularnie przez inne porty lotnicze w kraju i cieszą się dużą popularnością wśród uczestników. - podsumowuje - Zdzisław Smoła dyrektor Departamentu Infrastruktury i Komunikacji.

Ankietę można wypełnić klikając w ANKIETA

Obecnie z lotniska w Babimoście możemy latać tylko do Warszawy. W poprzednich latach realizowano także loty także do Krakowa i Gdańska.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.