Koniec remontu w 105 Kresowym Szpitalu Wojskowym w Żarach

28 wrzesień 2016
(1 głos)
Autor: 

Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej znajdujący się na parterze budynku przeszedł kapitalny remont. Zmieniony został układ pomieszczeń, wymieniono wszelkie instalacje, sanitariaty, oświetlenie, meble, pokrycie podłóg i ścian oraz okna.

Ponadto zagospodarowano ostatnią kondygnację budynku, w której dotychczas mieściła się rejonowa wojskowa komisja lekarska oraz gabinet medycyny pracy. Obecnie zostały wyremontowane praktycznie wszystkie pomieszczenia tam się znajdujące, które już niedługo zostaną zajęte przez personel administracji, dział księgowy oraz kadrowo – płacowy, na swoje miejsce wróci również gabinet lekarza medycyny pracy. W ramach tej samej inwestycji wymieniono pokrycie dachowe w budynku, było to najbardziej kosztochłonnym przedsięwzięciem.

Całość inwestycji to 3 mln zł, finansowanie pochodzi ze środków przekazanych przez organ założycielski, Ministerstwo Obrony Narodowej. Obecnie prowadzone są prace związane z umeblowaniem pomieszczeń. Natomiast laboratorium już zmieniło swoją lokalizację i z tymczasowego pomieszczenia, mieszczącego się w budynku nr 6 już dziś przyjmuje pacjentów w swoim dawnym miejscu, na parterze w budynku nr 23.

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.