Policja w Żaganiu poszukuje zaginionej Krystyny Zdunek

29 wrzesień 2016
(0 głosów)

Żagańscy policjanci prowadzą działania poszukiwawcze za zaginioną Krystyną Zdunek, lat 56, która wieczorem uciekła z mieszkania swojej siostry. W działaniach poszukiwawczych biorą udział policjanci, strażacy, żandarmeria wojskowa, staż leśna, straż miejska i SOK.

28 września, przed godziną 20.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu odebrał telefoniczne zgłoszenie o zaginięciu 56-letniej mieszkanki Lubska, która przebywała u swojej siostry w Żaganiu. Kobieta była pod opieką rodziny z powodu choroby.

Zaginiona to: KRYSTYNA ZDUNEK, lat 56 mieszkanka Lubska, która przebywała u rodziny w Żaganiu

Rysopis zaginionej: wzrost 165cm, waga ok. 50 kg, budowa ciała szczupła, włosy czarne, proste, długość do ramion, oczy koloru piwnego, twarz pociągła. Kobieta ubrana była w szarą bluzę z długim rękawem, spodnie dresowe koloru ciemnoszarego i buty sportowe koloru turkusowego.

Osoby, które od wczorajszego wieczora (28.09) widziały kobietę odpowiadającą rysopisowi podanemu w komunikacie, prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu, Tel. 68 476 32 51, lub z najbliższą jednostka Policji, tel. 997.

Krystyna Zdunek

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.