Szpital w Krośnie Odrzańskim nie przyjmuje pacjentów

02 październik 2016
(0 głosów)

Do 6 października w Nowym Szpitalu Powiatu Krośnieńskiego Sp. z o.o. nie będzie przyjęć pacjentów na oddziały chirurgii ogólnej oraz ginekologiczno-położniczy. Powodem jest brak lekarzy anestezjologów.

W zawiązku z tym lubuski NFZ z siedzibą w Zielonej Górze informuje, że pacjenci wymagający hospitalizacji będą mieli zabezpieczone świadczenia w tym zakresie w poniższych placówkach:

  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sulechowie
  • Nowy Szpital w Świebodzinie Sp. z o.o. -
  • Szpital Kliniczny im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze Sp. z o.o.
  • 105. Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ
  • Szpital na Wyspie Sp. z o.o.

Jednocześnie podjęto decyzję o uruchomieniu dwóch dodatkowych zespołów ratownictwa medycznego - po jednym w Krośnie Odrzańskim i w Gubinie. Tym samym od 1 października na terenie powiatu krośnieńskiego świadczenia w zakresie ratownictwa medycznego zabezpiecza sześć zespołów – po trzy w Krośnie Odrzańskim i Gubinie.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.