Kobiety z całego świata dołączają się do Czarnego Protestu

02 październik 2016
(3 głosów)
IcelandSupports BlackProtest You Tube

Polski Czarny Protest popierają kobiety z całego świata. Na profilu Facebookowym Black Protest International #blackprotestinternational widać wpisy dziewczyn z Meksyku, Rosji, Palestyny, Stanów Zjednoczonych, Włoch, Chin....

Wszystkie osoby, bo nie tylko kobiety można tam dojrzeć, umieszczają swoje czarno-białe zdjęcia z poparciem dla Polek. Islandki popierają polskie panie poprzez specjalnie przygotowany film.

Na profilu YT czytamy "To jest przekaz islandzkich kobiet w solidarności z Polkami w tym krytycznym momencie". W 1975 roku 90% islandzkich kobiet wzięło udział w podobnym strajku. To wydarzenie ukształtowało dzisiejszą Islandię...

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.