RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Lubuski Kongres Kobiet

04 październik 2016
(0 głosów)
Autor: 

Marszałek naszego województwa Elżbieta Polak, zaprasza do udziału w VIII Lubuskim Kongresie Kobiet, który odbędzie się w sobotę 22 października w Urzędzie Marszałkowskim pod hasłem MŁODZI ON-LIFE.

- Trzeba włączyć MŁODYCH w życie! My – Dorośli, My – Kobiety, My – Matki, Babki, Mentorki, Pracodawczynie – musimy zadbać o MŁODYCH; musimy ich słuchać, wspierać i rozmawiać z nimi, ponieważ to oni są przyszłością nas wszystkich - mówi marszałek Polak.

- Przed samorządami stoi ogromne wyzwanie stworzenia warunków, dzięki którym MŁODZI pozostaną w Polsce – pozostaną w swoich regionach – by móc powiedzieć: tak, tu jest moje miejsce na ziemi, tu chcę żyć, pracować, tu chcę być szczęśliwy. Wszystkie decyzje teraz podejmowane przez nas – będą miały odzwierciedlenie w ich przyszłości. Lubuskie stawia na MŁODYCH, ale to My, tutaj i teraz, musimy zadecydować o WŁĄCZENIU ICH W ŻYCIE. Stąd hasło tegorocznego Kongresu: MŁODZI ON-LIFE – podkreśla Elżbieta Polak.

W programie tegorocznego Kongresu znajdzie się m.in. prezentacja Programu dla Młodzieży oraz przygotowana wspólnie z Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej Debata Oxfordzka nt. aktywizacji młodego pokolenia. W trakcie święta kobiet ogłoszone zostaną wyniki konkursu o tytuł LIDERKI LUBUSKIEGO SAMORZĄDU. Kongres uświetni występ młodego, lubuskiego zespołu muzycznego, a także cieszący się zawsze ogromną popularnością, pokaz mody. W tym roku swoje stroje zaprezentuje Natalia Ślizowska - młoda, utalentowana projektantka z Gorzowa Wlkp.

Po sesji plenarnej będzie można wziąć udział w jednym z trzech paneli tematycznych: Młodzież, Start up - od dobrego pomysłu do wielkiego biznesu, „Unia Europejska jest kobietą” – wszystko o Funduszach Europejskich dla kobiet i tym jak po nie sięgnąć.

info: www.lubuskie.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.