RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Darmowe szczepienia dla seniorów

05 październik 2016
(0 głosów)
Autor: 
Ewa Batko

Jak co roku Miasto Nowa Sól finansuje 500 szczepionek przeciwko grypie dla nowosolskich seniorów. Szczepienia rozpoczęły się właśnie dziś.

Zbliża się okres zachorowań na grypę. W Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Nowej Soli rozpoczęły się szczepienia osób starszych - od 65 roku życia (rocznik 1951 i starsi), mieszkańców Nowej Soli.

-Dbamy o zdrowie naszych mieszkańców. Numerki rejestracyjne zostały rozdane kilka dni temu, zainteresowanie seniorów było bardzo duże z czego się cieszymy - mówi Ewa Batko rzecznik Urzędu Miasta w Nowej Soli.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.