Zielony Tydzień Bliskości

09 październik 2016
(1 głos)
Autor: 

W ten weekend w Zielonej Górze ruszył Zielony Tydzień Bliskości. Impreza skierowana jest do rodziców i ich dzieci, a także do par spodziewających się dziecka.

To szósta tego typu impreza w Zielonej Górze. W tym roku odbywa się pod hasłem "Zielony Tydzień Bliskości", bo oprócz warsztatów i spotkań dotyczących relacji rodzic - dziecko, uczestnicy mają okazję dowiedzieć się jaki wpływ na ich życie ma kontakt z przyrodą.

- Podczas tygodnia bliskości zaplanowaliśmy warsztaty i spotkania dotyczące rodzicielstwa bliskości. Zapraszamy rodziców z dziećmi, zarówno z tymi najmniejszymi, jak i trochę starszymi. Rozmawiamy o porozumieniu bez przemocy, karmieniu piersią, a także o tym jak nawiązać kontakt, bliskość z otaczająca nas przyrodą. - mówiła Justyna Owsińska z Fundacji Boczne Drogi, jednego z organizatorów spotkania.

Podczas tygodniowej imprezy odbywają się ćwiczenia jogi dla kobiet w ciąży, nauka noszenia dzieci w chustach, a także warsztaty bliskości z dziećmi i przyrodą.

Zielony Tydzień Bliskości rozpoczął się w sobotę i potrwa jeszcze przez tydzień do 15 października. Informacje o prelekcjach i warsztatach znajdują się na Facebooku Fundacji Boczne Drogi.

Impreza zakończy się wystawą fotograficzną "Karmienie piersią - jeden z filarów Rodzicielstwa Bliskości".

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.