Konkurs na kartkę świąteczną (ZDJĘCIA)

10 październik 2016
(0 głosów)
Autor: 

Caritas ogłosiło konkurs na kartkę bożonarodzeniową. Zwycięska praca będzie widniała na wszystkich oficjalnych kartkach świątecznych Caritasu Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.

- Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Zwycięska praca zostanie oficjalną kartka świąteczną naszej diecezji. W listopadzie zostanie ona wydrukowana, a w grudniu kartki ze zwycięską pracą oraz świątecznymi życzeniami trafią do adresatów. – mówi Leszek Masklak z Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.

Kartka powinna przedstawiać klimat Bożego Narodzenia, być zgodna z jego duchem i nawiązywać do symboliki chrześcijańskiej.

Prace należy wysłać pocztą do 30 października na adres Caritas w Zielonej Górze. Praca powinna być wykonana na kartce formatu A4, w technice, która umożliwi jej zeskanowanie. Najlepsze prace zostaną wyróżnione, a zwycięscy otrzymają nagrody rzeczowe.

W naszej galerii możecie oglądać wyróżnione prace z poprzednich edycji konkursu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.