Myląca reklama firmy kredytowej z Zielonej Góry. ZUS prostuje

12 październik 2016
(0 głosów)

Do oddziału ZUS w Zielonej Górze zgłosiła się starsza kobieta, która jak twierdziła posiada dokument, uprawniający ją do zaciągnięcia pożyczki w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

Ulotka jednej z firm oferujących tzw. szybkie pożyczki, stylizowana jest na legitymację emeryta i rencisty, posiada numer ewidencyjny oraz logo Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, przez co wprowadza klientów w błąd.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Zielonej Górze kategorycznie odcina się od tego typu działań. ZUS nie ma nic wspólnego z ofertą zawartą na ulotce reklamującej pożyczki. Nie udzielamy pożyczek, nie współpracujemy także z żadną firmą zajmującą się tego typu działalnością. Zakład zwrócił się do firmy eBanknot z żądaniem zaprzestania wykorzystywania na swoich reklamach znaku słowno-graficznego podobnego do znaku towarowego „ZUS” - informuje Agata Muchowska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa lubuskiego

zus

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.