Zielonogórskie Zaduszki

31 październik 2016
(0 głosów)
Autor: 
Pixabay

Muzeum Ziemi Lubuskiej zaprasza na wieczór wspomnień czyli Zielonogórskie Zaduszki.

Zielonogórskie Zaduszki realizowane są od 2008 roku i nadchodzący wieczór jest już dziewiątą jego edycją. Bohaterami wieczoru będą znani zielonogórzanie, których pożegnaliśmy w minionym roku. Postacie, które na trwale wpisały się w tożsamość naszego miasta współtworząc osiągnięcia kulturalne i społeczne. Dla wielu osób stały się też źródłem inspiracji i niezapomnianych wzruszeń.

Muzeum zaprasza 3 listopada w czwartek, o godz. 18.00.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.