Policja zaprasza na debatę

08 listopad 2016
(0 głosów)
Autor: 
Pixabay

8 listopada we wtorek w Domu Kultury w Sławie odbędzie się debata społeczna pod hasłem "Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa".

Na spotkanie i debatę zaprasza Komendant Powiatowej Policji we Wschowie. Tematem przewodnim będzie m. in. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i analiza bezpieczeństwa na terenie gminy Wschowa. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.30.

plakat policja

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.