Wigilia w Urzędzie Marszałkowskim (FILM)

24 grudzień 2016
(0 głosów)
Autor: 

W urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego odbyła się wigilia urzędowej rodziny. Wszystkim pracownikom oraz Lubuszanom świąteczne życzenia złożyła głowa naszego regionu marszałek Elżbieta Anna Polak.

Marszałek podkreśliła, że praca w urzędzie jest służbą, a urzędnicy mają bardzo duży wpływ na jakość życia w naszym regionie. Ważna jest otwartość, komunikatywność i umiejętność słuchania społeczeństwa.

-My pracownicy urzędu służymy swoją pracą dla miliona mieszkańców naszego województwa. Każdego dnia powinniśmy o tym pamiętać – podkreśla Elżbieta Anna Polak.

Zapraszamy na świąteczną atmosferę do Urzędu Marszałkowskiego.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.