Przekaż 1% podatku

26 styczeń 2017
(0 głosów)
Autor: 
falubaz.com

Fundacja Falubaz Pomaga. Po raz pierwszy od momentu jej powstania kibice i ludzie dobrej woli mogą przekazać 1% podatku dochodowego za 2016 rok na Fundację Falubaz Pomaga.

Od 2013, kiedy zainaugurowała swoją działalność tysiące dzieci otrzymało świąteczne paczki, zorganizowano wycieczki dla wycieczki dla podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych i zbiórki oraz licytacje dla chorych dzieciaków.

– Dla nas, rodziców, nie ma nic cenniejszego niż dzieci. Gdy zmagają się z takim dramatem, jak choroba czy wypadek, Falubaz Pomaga przekazuje im pieniądze na leczenie oraz rehabilitację. Od kilku lat każdy z nas może tak wspierać słabszych, chorych, potrzebujących przeznaczając swój 1% na organizację pożytku publicznego. Zachęcam Was, by teraz – po raz pierwszy – była to Fundacja Falubaz Pomaga – mówi kapitan Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra Piotr Protasiewicz, który jest wiceprezesem Fundacji.

Falubaz Pomaga to hasło, które motywuje kibiców nie tylko Zielonogórskiego Klubu Żużlowego SSA i Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra do wspierania potrzebujących niezmiennie od kilku lat. Hasło, które sprawiło, że powstała fundacja o takiej nazwie. Pod jej opieką znajdują się przede wszystkim dzieci z lubuskich domów dziecka, a także ciężko chorzy najmłodsi kibice zielonogórskiej drużyny, dla których odbywają się zbiórki i licytacje.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.