Zbiórka dla Ani zakończona sukcesem

07 lipiec 2017
(0 głosów)
Autor: 
KPP Żary

Dobre wieści z Żar. Mała Ania, która jest chora na bardzo rzadką chorobę AADC i nie może chodzić, ma wreszcie nowy specjalistyczny wózek. Teraz dziewczynka bez żadnych przeszkód może wyjść z domu i spacerować wspólnie z mamą.

Dziewczynce chorej na bardzo rzadką chorobę AADC, której tylko dwa przypadki znane są w Polsce, potrzebny był specjalistyczny wózek.

Akcja zbierania środków finansowych na jego zakup rozpoczęła się w kwietniu 2017 roku. Mamie dziewczynki w zbiórce pieniędzy postanowiła pomóc między innymi dzielnicowa z Komendy Powiatowej Policji w Żarach - sierż. Żaneta Migas.

Policjantka o zbiórce na specjalistyczny wózek, który kosztował kilka tysięcy złotych dowiedziała się przez przypadek. Wylicytowała torebkę, skontaktowała się z mamą dziewczynki i kiedy usłyszała historię Ani, postanowiła jej pomóc. Po służbie wraz z panią Darią - mamą dziewczynki - prowadziła aukcje rzeczy podarowanych przez osoby z całej Polski.

Zakup specjalistycznego sprzętu w znaczny sposób ułatwił codzienne życie Pani Darii i jej córeczce. Obie mogą teraz bez żadnych przeszkód wyjść na spacer, czy zakupy.

Dziewczynka potrzebuje stałej rehabilitacji, a w przyszłości czeka ją operacja. Wszystkim, którzy chcą pomóc, mogą to uczynić wpłacając dowolną kwotę na konto fundacji ,,Słoneczko” nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.