RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Nowy dyrektor pogotowia

14 lipiec 2017
(0 głosów)
Autor: 
Pixabay

W wyniku ogłoszonego przez Zarząd Województwa Lubuskiego Konkursu na dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Zielonej Górze dokumenty złożyło aż 8 osób. Komisja Konkursowa jednomyślnie zdecydowała, że kandydatem na dyrektora zielonogórskiego pogotowia będzie Pan Marcin Mańkowski.

Zarząd Województwa Lubuskiego w dniu 4 lipca 2017 r. zaakceptował wskazanego przez Komisję Konkursową kandydata, a 13 lipca zawarta została z panem Marcinem Mańkowskim umowa o zarządzanie Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Zielonej Górze.

Marcin Mańkowski jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku gdzie ukończył kierunek Ratownictwo Medyczne. Ponadto na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy ukończył kierunek Zdrowie Publiczne. Ukończył również studia na kierunku Zarządzanie i Organizacja Ochrony Zdrowia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Swoje doświadczenie zawodowe rozpoczął od pracy w 2005 r. na stanowisku ratownika medycznego, w kolejnych latach swojej działalności zawodowej zajmował stanowiska zastępcy kierownika i kierownika Stacji Ratownictwa Medycznego w Nakle i Szubinie, kierownika Regionalnego Centrum Nowego Ratownictwa Medycznego, Kierownika Działu Szkoleń – ratownik medyczny w firmie MedRad. Aktualnie m. in. zajmuje stanowisko asystenta w Zakładzie Fizjologii Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego w Zielonej Górze.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.