Zostań superbohaterem. Zostań SuperW

14 sierpień 2017
(1 głos)
Fotolia

Stowarzyszenia Wiosna - Akademii Przyszłości oraz Szlachetnej Paczki poszukuje wolontariuszy na terenie Zielonej Góry.

Poszukiwani są ludzie o wielkim sercu do projektów, którzy chcą przeżyć wspaniałą przygodę oddając innym cząstkę siebie.

- Działamy w 24 miastach w Polsce. W tym roku szkolnym ponad 1800 wolontariuszy pomagało 1800 dzieciom w osiąganiu sukcesów - mówi Katarzyna Zarzycka. - Naszym podstawowym standardem jest indywidualne zaangażowanie: podczas cotygodniowych zajęć osobisty tutor dziecka, jakim jest wolontariusz AKADEMII, pomaga mu w odkrywaniu innego wymiaru siebie. Pokazuje uczniowi to, co w nim wartościowe i wyjątkowe.

Wolontariusz Akademii Przyszłości to osoba nieprzeciętna. To przyjaciel i mentor. Spotykając się regularnie z dzieckiem, uczy je wygrywać! Pokazuje jego dobre strony. Podnosi jego samoocenę. Sprawia, że dziecku zaczyna się chcieć. Dołącz do ekipy wolontariuszy Akademii Przyszłości. Przekonaj się, jak wielką radość daje bycie częścią czyjegoś sukcesu!

- Kogo szukamy? Studentów lub absolwentów, osób aktywnych, z energią do działania, ludzi szukających wyzwań, których nakręcają kolejne zwycięstwa, dziewczyn i chłopaków ciekawych świata, otwartych na innych, osób odpowiedzialnych i zaangażowanych we wszystko, co robią - wymienia Kasia. - Ty również zyskujesz jako opiekun. Jak? Podkręcisz swe atuty na rynku pracy: umiejętność działania w zespole, komunikatywność, zdolności interpersonalne, talent organizacyjny. Będziesz częścią jednego z najbardziej profesjonalnych programów społecznych w Polsce. Będziesz mógł sprawdzić się w nowych warunkach rozwoju na różnych ścieżkach kariery: w szkoleniach, promocji, zarządzaniu. Poczujesz, co to znaczy być dla kogoś naprawdę ważnym – dla kogoś, kto Cię potrzebuje!

Każda pomoc jest na wagę złota. Pomóż.

plakat

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.