Znęcał się nad żoną i gwałcił córkę. Trafił do aresztu

21 wrzesień 2017
(1 głos)

Prokurator Rejonowy w Żarach skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 35-letniemu mężczyźnie, który od 2012 r. do 2017 r. wielokrotnie doprowadził swoją córkę, która do kwietnia 2013 r. nie miała ukończonych 15 lat, do obcowania płciowego.

Zwyrodnialec siłą i przemocą zmuszał dziewczynę do uprawiania z nim seksu, dotykania miejsc intymnych. Znęcał się nad żoną, matką dziewczyny.

Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Żarach zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Oskarżonemu grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.