Sprawdź dostępność obiektów MOSIR

24 październik 2017
(1 głos)
Autor: 

W związku ze zbliżającym się Dniem Zmarłych oraz Świętem Niepodległości zmianie ulegną godziny otwarcia obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze. Sprawdź co będzie czynne.

W środę 1 listopada Centrum Rekreacyjno-Sportowe będzie nieczynne, podobnie jak Hala Tenisowa, Hala Lekkoatletyczna, Hala Akrobatyczna, Boiska Orlik i Kompleks Sportowy na ul. Wyspiańskiego.

W sobotę 11 listopada otwarty będzie basen Centrum Rekreacyjno-Sportowego w godz. 7:00 do 22:00. Pozostałe obiekty wymienione wyżej będą nieczynne.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.