RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Zwyrodnialcy skatowali psa. Pomóż odnaleźć sprawców. Nagroda! (DRASTYCZNE ZDJĘCIA)

02 listopad 2017
(1 głos)
STOZ Skwierzyna

Dziś około godz. 10.00 policjanci z Komisariatu Policji w Skwierzynie zostali wezwani do zakrwawionego psa. Zwierze leżało na poboczu przy ulicy Kolejowej w Skwierzynie.

Początkowo policjanci byli przekonani, że suczka padła ofiarą wypadku komunikacyjnego. Jak się jednak okazało została brutalnie pobita. Wolontariusze STOZ przewieźli psa do kliniki w Gorzowie Wlkp.

Suczka ma około 1-2 lat, ma uraz głowy, duży obrzęk czoła, łącznie z zatokami, silne krwawienie do zatok, dużą utratę krwi, jest na kroplówkach, kocu termicznym i z jałowym opatrunkiem na głowie. Jak informują nas wolontariusze Skwierzyńskiego Towarzysta Ochrony Zwierząt "Zwierzaki Niczyje" nie będzie dziś można przeprowadzić zabiegu ponieważ suczka jest za słaba.

- Czekamy do rana, jak przeżyje będzie znieczulona i zostanie przeprowadzona operacja. W takim stanie nie wybudzi się z narkozy. Urazy i rozbrysk krwi potwierdzają pobicie, nie ma urazów komunikacyjnych - dodają wolontariusze.

Poszukiwani są świadkowie skatowania lub osoby, które psa rozpoznają. STOZ przygotował nagrodę za wskazanie sprawcy. To 1000 zł.

Wolontariusze proszą również o pomoc finansową.

Wszystkich, którzy chcą pomóc prosimy o wpłate na nasze konto STOZ Zwierzaki Niczyje 71124035941111001040029392. Mała odzyskuje co jakiś czas świadomość - walczy. Trzymamy kciuki. 

Zdjęcia: Wolontariat STOZ

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.