Ktoś obciął głowę szczeniaczkowi

16 listopad 2017
(1 głos)
OTOZ Animals

Szokującego odkrycia dokonano we wtorkowy wieczór w Gorzowie. Przy Filharmonii Gorzowskiej odnaleziono ciało szczeniaczka bez głowy. Sprawa została zgłoszona na policję. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals w Gorzowie szuka osoby, która dokonała bestialskiego czynu i obcięła głowę około 2-miesięcznemu szczeniaczkowi.

Zwłoki pieska bez głowy zostały odnalezione we wtorek 14 listopada wieczorem koło Filharmonii Gorzowskiej. Sprawa zostanie zgłoszona na policję w czwartek 16 listopada, ponieważ OTOZ Animals zostało powiadomione o wszystkim dopiero w środowy wieczór.

- Ile ten malec wycierpiał. Dlaczego człowieku nie masz uczuć wyższych? Kim jesteś? Zrobił to ktoś, kto zagraża społeczeństwu!!! Wierzymy jednak, że ktoś coś wie. Prosimy nie bądź obojętny na krzywdę zwierząt. Zło trzeba tępić! Przewidziana nagroda za wskazanie sprawcy – podkreślają obrońcy zwierząt.

Jeżeli ktokolwiek wie do kogo mógł należeć biało-brązowy piesek lub był świadkiem zdarzenia proszony jest o kontakt z „Animalsami” pod numerem telefonu 793362930 lub o kontakt z policją.

Źródło: gorzowianin.com

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.