Beagle czeka na Waszą pomoc! (DRASTYCZNE ZDJĘCIA I FILM)

07 luty 2018
(0 głosów)
OTOZ Zielona Góra

Od trzech lat zamknięta w chlewie, brocząca we własnych odchodach. Waży zaledwie 5,5 kilograma. Jej właścicielka nie toleruje psów w domu.

Kiedy ją wypuszczono, rzuciła się do garnka wypełnionego chlebem. Na wierzchu widać było żebra i kości kręgosłupa. Zapchlona, brudna. Z podkulonym ogonem, trzęsąca się ze strachu i przeraźliwego zima.

Właścicielka psa nie uznaje też empatii. Nie wzruszył ją przez trzy lata widok zaniedbanego, chudego psa. W chlewie tylko puste brudne miski, stare opakowanie po karmie i puszki po piwie. Przez trzy lata spała na betonie. Nie dostała nawet słomy, ani posłania. Za to były tu kable, kamienie, zaprawa murarska i butla z gazem. „Opiekunka” zdała się tylko na „łaskę” podzielenia chlebem, którym karmiła swoją suczkę. Chociaż nawet od tego chleba dzieliły ją drzwi, bo garnek stał na dworze.

-Zabraliśmy suczkę i natychmiast zawieźliśmy ją do gabinetu weterynaryjnego. Suczka waży 5,5 kg – gdzie beagle ważą przeważnie 10 kg. - informują wolontariusze Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt w Zielonej Górze. - Malutka miała pełno pcheł, a z jej skóry sypała się ogromna ilość łupieżu. Pobrano zeskrobiny do badania. Suczka nigdy nie była odrobaczana, ani szczepiona. Wieczorem w hoteliku została wykąpana specjalnym szamponem, który dostaliśmy w gabinecie. Prosimy o pomoc w opłaceniu wizyt u lekarza weterynarii badań i pobytu w hoteliku (450 zł miesięcznie). Suczka potrzebuje dobrej jakości karmy, w najbliższym czasie musi zostać też odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana.

Uratuj z nami Princeskę! https://www.ratujemyzwierzaki.pl/princesska

Pomóż nam! Wpłać chociaż 1 zł na pomoc!

96 1020 5402 0000 0702 0326 6210

OTOZ ANIMALS Inspektorat Zielona Góra

z dopiskiem "Princesska"

SMS o TREŚCI S9206 na NUMER 72365 - Koszt 2,46 brutto (w tym VAT)

paypal: otoz.zgora@gmail.com

Prosimy przekaż nam 1% na ratowanie zwierząt! KRS 0000069730 z dopiskiem "Zielona Góra"

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.