Walentynkowy happening "Kocham Zieloną Górę"

14 luty 2018
(1 głos)
dronlubuski.pl

Dziś, 14 lutego o godz. 12.00, na deptaku przy pomniku Bachusa w Zielonej Górze, rozpocznie się Walentynkowy happening "Kocham Zieloną Górę".

- Przygotowaliśmy specjalną, romantyczną scenografię z zielonogórskim Bachusem w tle - informuje Monika Zapotoczna Z-ca Dyrektora Departamentu Prezydenta Miasta Zielona Góra. - Przez pierwszą godzinę fotograf będzie do dyspozycji mieszkańców. Z wykonanych zdjęć przygotujemy pamiątkowy kolaż. Dodatkowo zaprosiliśmy żużlowców i koszykarzy oraz maskotki klubowe. Będzie można sfotografować się ze sportowymi ulubieńcami oraz Motomyszką i Dzikiem Wsadzikiem. Nie zabraknie gadżetów, słodkich upominków oraz balonów. 

Zapraszamy na deptak. Pokaż jak kochasz... Zieloną Górę.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.