Uwaga grypa! Zakaz odwiedzin pacjentów w szpitalu w Nowej Soli

15 luty 2018
(2 głosów)

Z powodu wzrostu zachorowań na grypę obowiązuje zakaz odwiedzin pacjentów na oddziałach Wielospecjalistycznego Szpitala SPZOZ w Nowej Soli.

W wyjątkowych przypadkach zgodę na odwiedziny u chorych wydaje kierownik działu szpitala lub lekarz dyżurny. Zakaz odwiedzin obowiązuje do ustania fali sezonowych zachorowań.

Zakaz wprowadzony na mocy Decyzji Nr 2/2018 Dyrektora Wielospecjalistycznego Szpitala SPZOZ w Nowej Soli z dnia 5 lutego 2018 roku.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.