Szprotawa z lotu ptaka...

05 marzec 2018
(1 głos)
dronlubuski.pl

Czy znasz swoja gminę z lotu ptaka? Jeśli nie, masz wyjątkową okazję zwiedzić ja teraz z nami.

Wraz z Urzędem Miasta Szprotawa przygotowaliśmy dla Was krótki teledysk z kilku miejsc w gminie. Zobaczcie jak wygląda Henryków, Wiechlice czy sama Szprotawa okiem drona. Już teraz możemy Wam zdradzić, że rzeka Szprotawa niebawem stanie się jedną z największych atrakcji kajakowych w naszym województwie a w remontowanym własnie, dawnym klasztorze Magdalenek w Szprotawie powstanie Centrum Informacji Kulturalnej, kawiarnia i restauracja.

Jeżeli chcielibyście aby Waszą miejscowość również odwiedzić z kamerą piszcie do nas. Chcesz się z nami skontaktować, a może byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia lub masz pomysł na materiał napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.