RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Mam żal do siebie... Elżbieta Banasik tylko nam opowiada o historii swojej choroby (FILM)

14 marzec 2018
(9 głosów)

O Elżbiecie Banasik głośno zrobiło się po artykule na jednym z zielonogórskich portali, w którym została oskarżona o sfałszowanie dokumentacji medycznej. Zielonogórzanie zaczęli mówić, że Ela to oszustka. Hejtów nie było końca.

- Postawiono mi trzy zarzuty - mówi Elżbieta Banasik. - Wszystkie dotyczyły przerobienia jednego dokumentu. Wyrokiem Sądu pierwszej instancji na podstawie art. 270. KK, tj. Fałszowanie dokumentu i używanie go za autentyczny zostałam skazana na karę grzywny w wysokości 30 stawek dziennych, ustalając wysokość jednej stawki na 30 zł oraz pokrycie kosztów sądowych. Nie jest prawdą, że zrobiłam to dla pieniędzy i aby dostać się do szpitala bez kolejek.

Rak nie daje o sobie zapomnieć. Są nowe przerzuty. 

- Mój stan zdrowia bardzo się pogorszył - dodaje Banasik. - Czekam również na decyzję Urzędu Miasta w sprawie mojego mieszkania. Do kogo mam żal? Do siebie mam żal największy, że tak skrzywdziłam ludzi. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.