Komputer seniorom nie straszny (FILM)

16 marzec 2018
(0 głosów)

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szprotawie, od 12 do 16 marca br., odbywały się bezpłatne warsztaty komputerowe dla osób, które ukończyły 50 lat.

Seniorzy w miłej atmosferze mogli zapoznać się z pracą z komputerem. Jak sami mówili obsługa programów do edycji tekstu, czy umiejętne poruszanie się po Internecie jest w obecnych czasach bardzo potrzebne.

Pani Janina Radziukiewicz pragnie rozmawiać ze swoją rodziną za pomocą Skype’a, Grażyna Czeszak szukać nowych przepisów kulinarnych i czytać internetowe wydania gazet, a pan Bolesław Fedor płacić rachunki. Nie ukrywa, że kiedy już pozna dobrze pracę w sieci założy sobie Facebooka.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.