Policja prosi o pomoc w poszukiwaniu osoby zaginionej

22 marzec 2018
(1 głos)
KPP Żagań

Policjanci Komendy Powiatowej w Żaganiu prowadzą poszukiwania za zaginionym Ryszardem Prokopem.

Do akcji poszukiwawczej włączono psy tropiące i zarządzono alarm dla całej jednostki. Policjantów w poszukiwaniach wspierają strażacy i mieszkańcy Małomic. Policja zwraca się z prośbą o kontakt do osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionego. 68-letni mężczyzna widziany był po raz ostatni w środę (21 marca) w Małomicach w powiecie żagańskim i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Poinformowane zostały również ościenne jednostki oraz szpitale, które w przypadku nawiązania kontaktu z osobami odpowiadającymi wizerunkowi natychmiast powiadomią prowadzących poszukiwania. Sprawdzane również będą zbiorniki wodne, które znajdują się na terenie przyległym do miejsca gdzie mógł on dotrzeć.

Zaginiony RYSZARD PROKOP:

- wzrost: około 172 cm

- krepa budowa ciała

- włosy: siwe, średniej długości

- oczy: szare

- twarz: owalna

- ubrany w zimową czarną kurtkę, spodnie jeansowe niebieskie i brązowe buty.

Wszystkie osoby, które zauważą osobę odpowiadającą rysopisowi lub mogące mieć informacje gdzie przebywa proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żaganiu bądź numerami alarmowymi 997 i 112.

Źródło: KPP Żagań

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.