Poszukiwania 68-latka zakończone. Wycieńczony mężczyzna został odnaleziony w lesie

24 marzec 2018
(1 głos)
Autor:  Redakcja
KPP Żagań

O poszukiwaniach informowaliśmy już wcześniej. Policjanci z Żagania wraz ze strażakami oraz mieszkańcami Małomic prowadzili intensywne działania poszukiwawcze za zaginionym Ryszardem Prokopem.

Starszy mężczyzna wyszedł z domu i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Akcję poszukiwawczą zorganizowano na terenie gminy Małomice, ze szczególnym uwzględnieniem terenów leśnych. Mundurowi sprawdzali wszystkie okoliczne miejscowości, do których zaginiony mógł dotrzeć oraz pobliskie zbiorniki wodne. W działania zaangażowane były także psy tropiące.

Na szczęście po blisko trzech dniach dzięki mobilizacji wielu funkcjonariuszy i społeczników poszukiwany 68-letni mężczyzna został odnaleziony. Jeden z mieszkańców rozpoznał poszukiwanego na podstawie podawanych komunikatów. Starszy mężczyzna został odnaleziony w lesie. Był wycieńczony. Ekipa pogotowia udzieliła mu pomocy, a następnie przetransportowała do szpitala

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.