Technologiczny Senior

11 kwiecień 2018
(2 głosów)
Technologiczny Senior

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lubuskich seniorów oraz w związku z szeroko rozwiniętą cyfryzacją, która towarzyszy zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej, a także narastającym zapotrzebowaniem na mobilne usługi elektroniczne wśród społeczeństwa, które stają się elementem codziennego życia Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego zaprasza na kolejne spotkanie pn.„Technologiczny Senior”.

Celem przedsięwzięcia jest zachęcenie mieszkańców Województwa Lubuskiego do aktywnego wykorzystywania nowoczesnych technologii informacyjnych. W ramach spotkania przeprowadzone zostaną wykłady dotyczące wykorzystania nowoczesnych rozwiązań ICT (Information and Communications Technology) np. jak obsługiwać konto bankowe przez Internet, obsługiwanie konta mailowego oraz lokalnych e-usług.

Na spotkaniu poruszane będą zagadnienia:    

  • Jak bezpiecznie poruszać się w sieci.
  • Jak obsługiwać konto bankowe przez Internet.
  • Jak korzystać z google maps.
  • Jak założyć i obsługiwać konto e-mailowe.
  • Jak zrobić zakupy bez wychodzenia z domu.
  • Jak zarezerwować bilet przez Internet.
  • Jak korzystać z lokalnych e-usług.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu, które odbędzie się w dniu 18 kwietnia br.  w godzinach od 11:00 do 15:00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim.  

Udział w konferencji jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń, obowiązują zapisy pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel/fax. 68 456 55 68.  

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.