Panie badajcie się! Mammobusy wyruszyły w trasę

13 maj 2016
(3 głosów)
Autor:  Monika Suder

Lubuszanki mają szansę bezpłatnie zbadać się pod kątem profilaktyki raka piersi. Dziś ponad 40 sulechowianek skorzystało z badania mammograficznego.

Co najmniej raz w miesiącu w Sulechowie odbywają się bezpłatne badania mammograficzne. Dziś mammobus staną na parkingu przy tzw."małym kościele". Z badań skorzystało ponad 40 pań" Z darmowego badania mogą skorzystać osoby w wieku od 50 do 69 lat. Badanie mammograficzne bezpłatnie można zrobić raz na 2 lata"- mówi Sonia Plich technik elektoladiologii. Zdjęcia są opisywane przez lekarza radiologia i wysyłane pocztą do domu pacjentki. Kolejny mammobus Zielonogórskiej Polikliniki odwiedzi Sulechów 1 czerwca. Tym razem stanie przy licealnej niedaleko marketu Netto.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.