Nowy szlak kajakowy. Szprotawa zaprasza na niezapomniane wrażenia (FILM)

01 lipiec 2018
(2 głosów)
Nowy szlak kajakowy. Szprotawa zaprasza na niezapomniane wrażenia stock.adobe.com

Od czerwca br. mieszkańcy jak i turyści mogą korzystać z wybudowanych przystani kajakowych i infrastruktury odpoczynkowo-piknikowej przy rzece Szprotawa. Przystanie składają się z pomostów stałych drewnianych wraz z pokładami lub schodami zejściowymi oraz rynnami do opuszczania kajaków.

Dodatkowo przystań kajakowa nr 1 w Cieciszowie i nr 5, przy ul Ceglanej w Szprotawie wyposażone zostały w ławo-stoły. Natomiast przy przystani kajakowej nr 2, przy elektrowni w Wiechlicach oraz nr 6, przy SZWiK w Szprotawie przygotowano place do odpoczynku. W miejscach tych kajakarze mają do dyspozycji altanę, ławo-stoły, grilla, wyznaczone palenisko do ogniska. Przystań kajakowa znajduje się również we wsi Wiechlice. Warto zatrzymać się tam, odpocząć, zjeść a może skorzystać ze SPA w Pałacu Wiechlice. 

Więcej w materiale filmowym.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.