Zakończono przebudowę torowiska. Otwarcie skrzyżowania Dowgielewiczowej - Walczaka w Gorzowie Wlkp.

10 lipiec 2018
(1 głos)
Autor:  Redakcja
Zakończono przebudowę torowiska. Otwarcie skrzyżowania Dowgielewiczowej - Walczaka w Gorzowie Wlkp. Bartłomiej Nowosielski

We wtorek, 10 lipca, po godzinie 12:00 otworzono skrzyżowanie ulic Dowgielewiczowej i Walczaka, które zostało czasowo zamknięte ze względu na prace związane z przebudową torowiska tramwajowego. Prace odbywały się wzdłuż ulicy Walczaka na odcinku od stacji Shell do ul.Dowgielewiczowej.

- Na skrzyżowaniu przywrócona została pierwotna organizacja ruchu. Ponadto zlikwidowano objazdy kierujące mieszkańców ulic Dowgielewiczowej, Kućki, Korcza, Papuszy do wjazdu na osiedle od ulicy Górczyńskiej - mówi Rafał Krajczyński, Miejski inżynier ruchu.

Wykonawca planuje również przeniesienie przystanków komunikacji autobusowej (linia T1) w miejsce nowo wybudowancych peronów.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.