RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Stowarzyszenie BABA z prestiżową nagrodą

17 maj 2016
(3 głosów)
Autor: 

Wczoraj podczas uroczystej gali w Warszawie wręczono Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta. W kategorii działalność społeczna nagrodę otrzymała dr Anita Kucharska-Dziedzic, prezeska Lubuskiego Stowarzyszenia na Rzecz Kobiet BABA.

Prestiżowe nagrody zostały wręczone po raz piąty. BABA Wspiera kobiety na wszystkich polach ich działalności i aktywności, a także czynnie przeciwdziała dyskryminacji kobiet oraz przemocy domowej i seksualnej. Jak mówią władze i działaczki BABA to organizacja kobiet dla kobiet. Udzielana jest najbardziej potrzebna pomoc prawna i psychologiczna osobom dotkniętym przemocą, przestępstwem, dyskryminacją.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.