Kolejny zielonogórski rower miejski uszkodzony...

25 wrzesień 2018
(4 głosów)
Kolejny zielonogórski rower miejski uszkodzony... Redakcja

Dokładnie 21 sierpnia br. ruszył "Zielonogórski Rower Miejski". Do dyspozycji rowerzystów w Zielonej Górze jest 36 stacji oraz 360 rowerów w tym rowery typu tandem oraz cargo. Niestety, mimo jasnego regulaminu i prostoty obsługi nie każdy potrafi należycie zadbać o sprzęt.

W mediach społecznościowych, niemalże codziennie pojawiają się informację o użytkowaniu rowerów niezgodnie z regulaminem. Niektóre osoby nie potrafą zadbać o sprzęt o który przez lata ubiegali się zielonogórzanie. 

Rower z uszkodzoną kierownicą stoi na stacji przy ulicy Wojska Polskiego/Reja, sprawa została zgłoszona do działu obsługi klienta.

 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.