RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze zamknięte

23 maj 2016
(1 głos)

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze poinformowało, że ze względu na podejrzenie kaszlu kenelowego, schronisko do 25.05.2016r. będzie nieczynne dla odwiedzających oraz wolontariuszy.

Kaszel kenelowy to zakaźna i zaraźliwa choroba atakująca psy w każdym wieku. Do zakażenia dochodzi głównie w dużych grupach zwierząt - hodowle, schroniska, wystawy, giełdy. Choroba ustępuje po 7-14 dniach. Przy braku odpowiedniego leczenia i powikłaniach może dojść do śmierci zwierzaka.

W sprawach pilnych schronisko prosi o kontakt telefoniczny: 784 90 88 90

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.