Uroczystość Wszystkich Świętych - Informacje o godzinach nabożeństw

01 listopad 2018
(2 głosów)
Uroczystość Wszystkich Świętych - Informacje o godzinach nabożeństw pixabay.com

Informacje o nabożeństwach, które odbędą się 1 listopada br. na cmentarzach diecezji zielonogórsko-gorzowskiej:

Zielona Góra: Cmentarz przy ul. Wrocławskiej, tzw. nowa część – godz. 12:00 Msza Święta a po niej procesja. Tzw. stara część – godz. 14:00 procesja, a po jej zakończeniu Msza Święta. 

Gorzów Wielkopolski: Cmentarz przy ul. Żwirowej – godz. 14:00 procesja od Starej Bramy, a po jej zakończeniu Msza Święta. 

Kostrzyn nad Odrą: Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu komunalnym w Kostrzynie. Msza Święta o godz. 12:00 i po niej procesja z modlitwą za zmarłych

Krosno Odrzańskie: Na Cmentarzu Komunalnym w Krośnie Odrzańskim odbędzie się procesja litrugiczna za zmarłych o godz. 11:30 od Kaplicy Cmentarnej do Ołtarza Polowego przy którym będzie odprawiona Centralna Msza Święta o godz. 12:00.

Nowa Sól: Stary cmentarz przy ul. Wandy – Msza Święta i procesja z Różańcem za zmarłych o godz. 14:30.

Sulechów: Główne uroczystości odbędą się na cmentarzu komunalnym. O godzinie 11:00.- procesja do 5 stacji, o godzinie 12:00. Masza Święta. W tym roku uroczystościom na cmentarzu przewodniczy parafia garnizonowa.

Świebodzin: Na cmentarzu komunalnym o godz. 12:00 rozpocznie się tradycyjna procesja modlitewna a po niej, (ok. godz. 12.30) sprawowana będzie uroczysta Msza Święta.

Żagań: Procesja i Msza Święta na cmentarzu komunalnym – o godz. 14.00 – początek przy głównej bramie.

Żary: Msza święta na cmentarzu w intencji wszystkich zmarłych o godz. 12:00, po Eucharystii procesja.

Na podstawie informacji przekazanych przez parafie na swoich stronach internetowcyh.

 • Poniedziałek Wielkanocny

  Poniedziałek Wielkanocny

  Z uwagi na sytuację epidemiologiczną panującą w kraju na NewsLubuski.pl pokażemy na żywo główne uroczystości Triduum Paschalnego z parafii Ducha Świętego w Zielonej Górze. Zapraszamy również na msze w niedziele i poniedziałek.

 • Czy zielonogórzanie przestrzegają zasad izolacji?? Oceńcie sami (ZDJĘCIA)

  Czy zielonogórzanie przestrzegają zasad izolacji?? Oceńcie sami (ZDJĘCIA)

  Lekarze apelują o przestrzeganie zasad izolacji i kwarantanny. Zamknięte są szkoły i przedszkola. Nieczynne galerie handlowe, kina, teatry czy restauracje. Możemy spacerować z psem, robić zakupy i spotykać się w maksymalnie dwuosobowych grupach. 

 • #WesprzyjPolskiegoOgrodnika. Akcja kwiaciarni Renee

  #WesprzyjPolskiegoOgrodnika. Akcja kwiaciarni Renee

  Zielonogórska florystka, Karolina Drozdek Staniszewska zwróciła się na jednym z portali społecznościowych o pomoc dla polskich ogrodników. "Produkował i sprzedawał 20 tys tulipanów DZIENNIE obecnie przy stanie jaki mamy sprzedaje zaledwie 1 tys..."

 • Zatrzymani za włamania (ZDJĘCIA)

  Zatrzymani za włamania (ZDJĘCIA)

  Policjanci kryminalni z Komisariatu II Policji oraz Wydziału Kryminalnego KMP zatrzymali w ubiegły czwartek dwóch młodych mężczyzn, którzy włamali się do dwóch samochodów oraz lodówki z napojami przed lokalem gastronomicznym.

 • Kolejne prawa jazdy zatrzymane za prędkość

  Kolejne prawa jazdy zatrzymane za prędkość

  Zielonogórscy policjanci ruchu drogowego mimo wielu dodatkowych zadań przede wszystkim dbają o bezpieczeństwo na drogach naszego powiatu. W ciągu minionego weekendu trzech kierowców straciło swoje prawa jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.

 • Policjanci lubuskiego „Archiwum X” wracają do sprawy zabójstwa sprzed 21 lat

  Policjanci lubuskiego „Archiwum X” wracają do sprawy zabójstwa sprzed 21 lat

  We wrześniu 1999 roku w Żaganiu doszło do zbrodni, w wyniku której zabity został 43-letni mężczyzna. Prowadzone wówczas śledztwo nie doprowadziło do zebrania dostatecznego materiału dowodowego, który mógł w tamtym czasie pozwolić na wniesienie aktu oskarżenia wobec konkretnych osób.Teraz, po 21 latach od tej zbrodni, policjanci lubuskiego „Archiwum X” wrócili do sprawy. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.