RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Bezpłatne porady prawne w Zielonej Górze

25 maj 2016
(1 głos)

W dniach 30 maja - 3 czerwca 2016 odbędzie się IV. edycja Tygodnia Poradnictwa Obywatelskiego

Tydzień Poradnictwa Obywatelskiego to cykliczne wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie CIVIS SUM już po raz czwarty. Celem przedsięwzięcia jest przybliżenie obywatelom idei bezpłatnego poradnictwa.

Podczas pasażu, który odbędzie się w środę 1 czerwca na zielonogórskim deptaku, lokalne instytucje i organizacje pozarządowe przedstawią swoją działania z zakresu poradnictwa, a mieszkańcy będą mieli szansę poznać miejsca, w których mogą skorzystać z pomocy.

W tym roku pasaż będzie współorganizowany z Komendą Miejską w Zielonej Górze w ramach corocznej kampanii „Ogólnopolski Głos Profilaktyki”. Ze względu na przypadający tego dnia Dzień Dziecka zaplanowaliśmy również atrakcje dla najmłodszych.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli Marszałek Województwa Lubuskiego, Starosta Świebodziński, Starosta Żarski oraz Prezydent Miasta Zielona Góra. Radio Zachód i Radio Zielona Góra są patronami medialnymi.

Tydzień Poradnictwa Obywatelskiego jest współfinansowany ze środków Miasta Zielona Góra oraz Województwa Lubuskiego - Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.