RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o SKO rozstrzygnięty (FILM)

05 grudzień 2018
(2 głosów)
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o SKO rozstrzygnięty Pixabay

5 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Szprotawie odbył się III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o SKO.

W rozgrywce udział wzięło 9 szkół z podstawowych. Dzieci musiały zabłysnąć nie tylko wiedzą o finansach, ekonomii ale również o przepisach ruchu drogowego czy środowisku. Pierwsze miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa z Leszna Górnego zdobywając 32 punkty. Na miejscu drugim uplasował się Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ze Szprotawy z 30 punktami. Na podium ex aequo stanęli również uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz ze Szkoły Podstawowej w Długiem 28 punktami. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w Konkursie otrzymały atrakcyjne nagrody.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.