RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Zabawki z Nowej Soli trafiły do dzieci w Afryce (ZDJĘCIA)

13 grudzień 2018
(1 głos)
Zabawki z Nowej Soli trafiły do dzieci w Afryce Lubuska Policja

Nowosolscy policjanci, jak co roku włączają się w różne akcje charytatywne dla osób ubogich. Tym razem funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli zorganizowali zbiórkę zabawek i odzieży dla dzieci z rodzin najbardziej potrzebujących.

Część z nich trafiła nawet do Afryki i sprawiła wiele radości tamtym dzieciom. Dzielimy się tym co mamy. I to jest piękne!

Funkcjonariusz Rewiru Dzielnicowych nowosolskiej jednostki- sierż. szt. Adam Wachowski wykazał się wspomniałą inicjatywą i zorganizował wśród rodziny zbiórkę zabawek i odzieży dziecięcej, aby w swoim rejonie służbowym przekazać je dla biednych dzieci. Warto dodać, że w akcję włączył się 3-letni synek dzielnicowego, który stwierdził, że ma tak dużo zabawek, że chętnie podzieli się nimi z innymi dziećmi. Policjant od najmłodszych lat wyczula u synka wrażliwość na niesienie pomocy innym. Spodnie, sukienki, buty i mnóstwo zabawek trafiło do dzieci z gminy Nowa Sól. Drugi policjant jadąc w tym okresie na wczasy do Afryki wziął ze sobą część zabawek, aby przekazać je biednym dzieciom, które nie kryły łez wzruszenia. Bezinteresowność i chęć niesienia pomocy innym to cechy, którymi kolejny raz wykazali się nowosolscy policjanci. Tym gestem pokazali, że nie tylko podczas służby wykazują się chęcią niesienia pomocy innym, ale także w czasie wolnym nie są obojętni na ludzką krzywdę. To nie pierwszy raz kiedy policjanci z Nowej Soli udzielają się dobroczynnie. Z pewnością ten drobny gest pomoże najuboższym przeżyć radośnie Święta Bożego Narodzenia.

Starajmy się pomagać, jak tylko możemy. Policjanci apelują też do mieszkańców, aby zwracać szczególną uwagę na osoby ubogie.

Źródło: nadkom. Marcin Maludy Rzecznik Prasowy KWP w Gorzowie Wlkp.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.