RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

XIV edycja akcji "Warto jest pomagać"

15 grudzień 2018
(1 głos)
XIV edycja akcji "Warto jest pomagać" Redakcja

Już za godzinę startuje XIV edycja akcji "Warto jest pomagać". Do Zielonej Góry przyjedzie wielu artystów z całej Polski - a wszystko po to, by pomagać. Podczas koncertu odbędzie się wręczenie statuetek "Anioła Roku" 2018.

Koncert poprowadzą: Agnieszka Więdłocha i Leszek Jenek, przy akompaniamencie orkiestry "Warto jest pomagać" pod dyrekcją Wojciecha Zandeckiego wystąpią m.in.  Justyna Steczkowska, Michał Szpak, Katarzyna Groniec, Halina Benedyk, Natalia Szroeder, Rafał Brzozowski i wiele innych.

Koncert odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zielona Góra - Janusza Kubickiego. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie „Warto jest pomagać”. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc - zapraszamy!  Kup bilet

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.