Podsumowanie roku według czytelników portalu newslubuski.pl

03 styczeń 2019
(3 głosów)
Jasiu Twardowski archiwum rodzinne

Co najbardziej interesowało naszych czytelników w 2018 roku? Przygotowaliśmy zestawienie 5 najchętniej czytanych artykułów w minionym roku.

TOP 5 najchętniej czytanych artykułów na portalu newslubuski.pl w 2018 roku

  1. Wstrząsający apel o pomoc. Rodzice muszą uzbierać prawie milion, aby ratować dziecko - w artykule poruszaliśmy temat chorego na nowotwór Jasia. Choroba chłopca objawiła się podczas zabawy na trampolinie. W trakcie zabawy zaczął uskarżać się na ból szyi, pleców oraz nóżek. Miał ograniczone ruchy. Zaczęła się wędrówka po lekarzach. Stwierdzono nowotwór złośliwy, neuroblastomę IV stopnia. Chłopiec zakwalifikował się na leczenie antyprzeciwciałami GD2, które kosztują prawie milion zł. Dzięki naszemu artykułowi do akcji zbierania pieniędzy przyłączyły się inne media, firmy oraz osoby prywatne, a rodzicom Jasia udało się uzbierać dużo ponad milion zł. w niecałe dwa tygodnie. Obecnie Jasiu jest już po 3 cyklu chemii w Krakowie i wstępnie czeka go jeszcze jeden. Więcej na temat zdrowia naszego bohatera dowiecie się z facebooka.
  2. Agresor drogowy wymierza "sprawiedliwość" w Zielonej Górze. "Wyp***le ci zęby" - Agresja drogowa nie należy do rzadkości. Jedną z takich sytuacji nagrał w środę, 19 grudnia, wideorejestrator zielonogórzanki. Liczba odsłon oraz komentarze pokazały, że nie godzicie się na agresję na drodze. 
  3. Żary. Makabryczne odkrycie podczas poszukiwań. Służby znalazły bardzo rozłożone zwłoki - Do makabrycznego odkrycia doszło w piątek, 17 sierpnia, przed południem. Podczas poszukiwań zaginionej 23-letniej Agaty Łońskiej, które prowadzono w Żarach służby natrafiły na zwłoki.
  4. Makabryczne odkrycie w Nowej Soli. Wędkarz wyciągnął z Odry ciało noworodka - Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 18 czerwca, w Nowej Soli. Około godziny 19:00 wędkarz wyciągnął z Odry ciało noworodka. 
  5. Tragiczny wypadek w Bytnicy. Kobieta z martwym mężem przez 8 godzin czekała na pomoc - Do zdarzenia doszło w sobotę, 15 września. Około godziny 23:00 na trasie Bytnica-Głębokie samochód osobowy czołowo uderzył w drzewo. W zmasakrowanym pojeździe uwięzione były dwie osoby. Kierowca zginął na miejscu, a jego żona przez 8 godzin czekała na pomoc. Rano na wypadek natrafił grzybiarz.

Liczymy na Waszą obecność w tym a także następnych latach. Szczęśliwego Nowego Roku. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.