RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Zakopany żywcem. Wystawała mu tylko głowa. Pomóżmy odnaleźć właściciela
Wyróżniony

06 styczeń 2019
(13 głosów)
Zakopany żywcem. Wystawała mu tylko głowa. Pomóżmy odnaleźć właściciela pani Karina

Dziś nad ranem mieszkaniec miejscowości Borowiec koło Nowej Soli podczas rodzinnego spaceru znalazł zakopanego młodego pieska. Z ziemi wystawała mu tylko głowa.

- Dziś na spacerze z rana mój mąż znalazł takiego pieska był zakopany tylko głowa mu wystawała - pisze na profilu facebookowym pani Karina udostępniając zdjęcie zwierzaka.

Sprawą od razu zajęło się Biuro Ochrony Zwierząt. Pies trafił do zielonogórskiej lecznicy dla zwierząt lek. wet. Barbary Hanusz. 

Jak poinformowali nas wolontariusze BOZ ze wstępnych informacji wynika, że piesek ma na głowie potężnego krwiaka i oko do amputacji. Jest bardzo wychudzony i osłabiony. 

Na razie brak większych informacji na temat zdrowia psiaka. Trwają również poszukiwania jego właściciela. Na miejscu znalezienia psiaka zabezpieczono ślady opon. Te prowadzić mają do wsi Różanówka w gminie Siedlisko. Jeśli poznajesz tego zwierzaka pomóż ustalić jego opiekuna. 

Więcej o sprawie wkrótce. 

zdjęcia: Karina Z. 

piesek1

piesek2

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.