Księga kondolencyjna dla rodziny Pawła Adamowicza w zielonogórskim ratuszu (ZDJĘCIA)

15 styczeń 2019
(4 głosów)
Autor: 
Księga kondolencyjna dla rodziny Pawła Adamowicza w zielonogórskim ratuszu Redakcja

Po niedzielnej tragedii do kondolencji dla rodziny i bliskich Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza przyłącza się cała Polska, w tym również Zielona Góra. Już od dziś od godziny 10:00 mieszkańcy miasta mogą wpisywać się do wyłożonej księgi kondolencyjnej.

Mieszkańcy mogą wpisywać wyrazy współczucia codziennie do dnia pogrzebu w godzinach 10:00-20:00. Do księgi wpisali się już między innymi Prezydent Miasta Janusz Kubicki, wiceprezydent Wioletta Haręźlak oraz przedstawiciele zielonogórskiego sztabu WOŚP.

Przypomnijmy, Paweł Adamowicz został ugodzony nożem podczas "Światełka do Nieba" na finale WOŚP w Gdańsku. Pomimo długiej operacji, nie udało się go uratować. Zmarł wczoraj po południu. Miał 53 lata.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.