RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Zielona Góra pożegnała Prezydenta Pawła Adamowicza (ZDJĘCIA i FILM z drona)

19 styczeń 2019
(2 głosów)
Zielona Góra pożegnała Prezydenta Pawła Adamowicza Studio W66

W sobotę o godz. 17.00 na Placu Powstańców Wielkopolskich w Zielonej Górze zebrało się ponad 500 osób, aby uczcić pamięć przedwcześnie zmarłego Prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. 

Wieczorne spotkania odbywały się od poniedziałku, od dnia śmierci do dziś. Osób oddających cześć Prezydentowi nie brakowało przez cały ten czas. Podczas sobotniego spotkania ich liczba była imponująca.

Wiec rozpoczął utwór „Sound of Silence” a na fasadzie filharmonii przewijał się świetlny napis: Żegnamy Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, wybitnego gospodarza miasta wolności i solidarności. Człowieka czynu, otwartego na świat – mieszkańcy Zielonej Góry.

Zdjęcia Studio W66

film: DronLubuski.pl

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • 9. rocznica katastrofy smoleńskiej

  9. rocznica katastrofy smoleńskiej

  W środę, 10 kwietnia, punktualnie o godzinie 8:41 nad Zieloną Górą rozbrzmiały syreny alarmowe, dwie minuty później przy monumencie poświęconym Ofiarom Katastrofy na cmentarzu komunalnym przy ulicy Wrocławskiej rozpoczeły się obchody 9. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Uroczystości prowadzone były z udziałem kompanii honorowej 4 Zielonogórskiego Pułku Przeciwlotniczego.

 • Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Gorzowie Wlkp.

  Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Gorzowie Wlkp.

  W poniedziałek 1 kwietnia 2019 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda złoży wizytę w Gorzowie Wielkopolskim spotka się z mieszkańcami.

 • Rondo im. Huszczy w "Raculi" coraz bliżej! Jest nowy wykonawca

  Rondo im. Huszczy w "Raculi" coraz bliżej! Jest nowy wykonawca

  Miasto rostrzygnęło przetarg na dokończenie budowy ronda im. Andrzeja Huszczy na wysokości "Raculi" w Zielonej Górze. Wykonawcą okazało się polskie przedsiębiorstwo budowlane - Budimex. Koszt budowy wyniesie ponad 10 milionów złotych.

 • Spotkanie z prokuratorami

  Spotkanie z prokuratorami

  Już jutro, 05 lutego o godz. 17:00 w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego odbędzie się spotkanie z prokuratorami: Krzysztofem Parchimowiczem i Jarosławem Onyszczukiem.

 • "Tyszkiewicz Ty będziesz następny" - Groźby pod adresem Prezydenta Nowej Soli

  "Tyszkiewicz Ty będziesz następny" - Groźby pod adresem Prezydenta Nowej Soli

  Prezydent Nowej Soli, Pan Wadim Tyszkiewicz, podobnie jak inni samorządowcy udał się do Gdańska na uroczystości pogrzebowe tragicznie zmarłego Pawła Adamowicza. W tym czasie na jednej z ulic w Nowej Soli powstał napis - "TYSZKIEWICZ TY BEDZIESZ NASTĘPNY" (pisownia oryginalna).

 • Wojewoda wraz z prezydentem Gorzowa zapraszali do świętowania

  Wojewoda wraz z prezydentem Gorzowa zapraszali do świętowania

  Prezydent Gorzowa Wielkopolskiego Jacek Wójcicki oraz wojewoda lubuski Władysław Dajczak podczas spaceru ulicami miasta w środę, 7 listopada, rozdawali ulotki. Nie były to jednak zwykłe reklamówki, a zaproszenia do wspólnego świętowania stulecia odzyskania niepodległości. Przypominamy, że gościem specjalnym obchodów będzie prezydent Andrzej Duda.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.