Zielona Góra pożegnała Prezydenta Pawła Adamowicza (ZDJĘCIA i FILM z drona)

19 styczeń 2019
(2 głosów)
Zielona Góra pożegnała Prezydenta Pawła Adamowicza Studio W66

W sobotę o godz. 17.00 na Placu Powstańców Wielkopolskich w Zielonej Górze zebrało się ponad 500 osób, aby uczcić pamięć przedwcześnie zmarłego Prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. 

Wieczorne spotkania odbywały się od poniedziałku, od dnia śmierci do dziś. Osób oddających cześć Prezydentowi nie brakowało przez cały ten czas. Podczas sobotniego spotkania ich liczba była imponująca.

Wiec rozpoczął utwór „Sound of Silence” a na fasadzie filharmonii przewijał się świetlny napis: Żegnamy Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, wybitnego gospodarza miasta wolności i solidarności. Człowieka czynu, otwartego na świat – mieszkańcy Zielonej Góry.

Zdjęcia Studio W66

film: DronLubuski.pl

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.